Obrzeża

Obrzeża trawnikowe

Piękny ogród daje wiele zadowolenia i satysfakcji szczególnie wiosną i latem. Wystarczy odrobina wiedzy i kreatywności aby przemienić nasze przy domowe poletko w wyjątkowe miejsce. Oczywiście nie każdy kocha pracę w ogrodzie, ale są tacy dla których jest to wielka frajda.

Obecnie oddzielenie rabatek i ścieżek od trawników nie stanowi problemu. Porządek możemy z łatwością wprowadzić wykorzystując obrzeża Eko-Bord. Jest to łatwy i prosty sposób, który wizualnie uporządkuje nasz ogród i uczyni go bardziej funkcjonalnym. Prawie w każdym parku i przy domowym podwórku możemy znaleźć przykłady zastosowania tego typu rozwiązań.
Obrzeża Eko-Bord wybieramy w zależności od efektu wizualnego jaki chcemy uzyskać. Rożne wysokości obrzeży umożliwiają nam podnoszenie rabatek względem ścieżki czy trawnika oraz tworzenie ciekawych kształtów. Montaż nie wymaga zakupu skomplikowanych narzędzi ani robienia wykopów. Ostatecznie możemy w prosty i ekonomiczny sposób wprowadzić trochę ładu do naszego ogrodu czy podwórka

Foto: http://pl.freeimages.com/photo/the-path-1165007