Przegląd systemów nawadniania ogrodów

Wiosna w pełni! Nadszedł czas na zaplanowanie naszych ogrodowych inwestycji oraz przegląd najnowszych systemów nawadniania ogrodów.

Po okresie zimowym, aby uniknąć nie przyjemnych niespodzianek, nasze systemy nawadniające powinny przejść solidny przegląd. Zazwyczaj najbardziej narażone na uszkodzenia są zraszacze wynurzalne.

Jest to bardzo istotny element każdego automatycznego systemu nawadniania ogrodów.

Obecnie na rynku istnieje wiele modeli i rodzajów zraszaczy. Począwszy od statycznych na rotacyjnych kończąc, w zależności od parametrów naszej instalacji możemy dowolnie przebierać w ofertach producentów. Wraz z popularnością zraszaczy rotacyjnych, wzrósł popyt na nawadnianie Rain Bird oraz nawadnianie Hunter.

Wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, zraszacze Rain Bird oraz zraszacze Hunter są obecnie bardzo popularne na całym świecie. Wśród szerokiej palety produktów można wybrać odpowiednie dla naszego ogrodu.
Oczywiście w każdym przypadku trwałość instalacji zależy przede wszystkim od stopnia dopasowania projektu do potrzeb nawadnianego obszaru oraz sposobu wykonania instalacji.