Zadbany trawnik

Piękny, zadbany trawnik w ogrodzie to podstawa. Widok soczystej zieleni napawa nas optymizmem i zdecydowanie poprawia samopoczucie. Ową „soczystość” zawdzięczamy odpowiedniej porcji wilgoci dostarczanej regularnie naszemu trawnikowi. Zraszanie trawy, szczególnie podczas wyjątkowo ciepłych i słonecznych dni, ma ogroPiękny, zadbany trawnik w ogrodzie to podstawa. Widok soczystej zieleni napawa nas optymizmem i zdecydowanie poprawia samopoczucie. Ową „soczystość” zawdzięczamy odpowiedniej porcji wilgoci dostarczanej regularnie naszemu trawnikowi.

Zraszanie trawy, szczególnie podczas wyjątkowo ciepłych i słonecznych dni, ma ogromne znaczenie dla jej utrzymania.
Przy większych powierzchniach rozwiązaniem jest automatyczne nawadnianie. Wybór automatycznego systemu nawadniania wyposażonego w zraszacze wynurzalne utrzyma nasze trawniki w odpowiedniej formie.
Zraszanie jest możliwe o każdej porze, przez dowolną ilość czasu i bez konieczności naszego udziału. Automatyczne nawadnianie daje możliwość zaprogramowania i ustawienia ilości przepływu wody w naszym zraszaczu i czasu jaki ma poświęcić na tą czynność.

Możemy również ustalić kąt i promień przepływu wody. Oszczędność czasu sprawia iż nawadnianie ogrodów staje się przyjemnością. Zraszacze wynurzalne w ciepłe i upalne dni sprawią również frajdę naszym dzieciom.
Przy większych powierzchniach rozwiązaniem jest automatyczne nawadnianie. Wybór automatycznego systemu nawadniania wyposażonego w zraszacze wynurzalne utrzyma nasz trawnik w odpowiedniej formie. Zraszanie jest możliwe o każdej porze, przez dowolną ilość czasu i bez konieczności naszego udziału.

Automatyczne nawadnianie daje możliwość zaprogramowania i ustawienia ilości przepływu wody w naszym zraszaczu i czasu jaki ma poświęcić na tą czynność. Możemy również ustalić kąt i promień przepływu wody. Oszczędność czasu sprawia iż nawadnianie ogrodów staje się przyjemnością. Zraszacze wynurzalne w ciepłe i upalne dni sprawią również frajdę naszym dzieciom.

Jeśli planujemy umieścić na działce trawniki w rolkach to można dużo wcześniej przygotować system nawadniający i na tak przygotowany dopiero umieścić trawniki z rolki. Dzięki temu szybko zobaczymy efekt i będzie on długotrwały.